Grafik obowiązuje od 01.10.2019

PONIEDZIAŁEK

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
18.15-19.10
 
18.45-20.00
18.00-18.55
 

BODY FIT
*

  JOGA
*
TABATA
**

 

19.15-20.10        

DANCE & ZUMBA FIT
***

 

 

   
 

LEGENDA

prozdrowotne
kształtujące
taneczne
spalająco-kształtujące
*  mała intensywność
**  średnia intensywność
*** duża intensywność
 
 

Grafik obowiązuje od 09.09-30.09.2019

PONIEDZIAŁEK

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
18.00-18.55
18.30-19.25
18.45-20.00
18.00-18.55
 

BODY FIT
**

(zajęcia odbywają się na zapisy)

TABATA
**
JOGA
*
BODY FIT
**

 

19.00-19.55     19.00-19.55  

DANCE & ZUMBA FIT
***

(zbieramy grupę)

 

 

DANCE & ZUMBA FIT
***

(zbieramy grupę)

 
 

LEGENDA

prozdrowotne
kształtujące
taneczne
spalająco-kształtujące
*  mała intensywność
**  średnia intensywność
*** duża intensywność
 
 
 
CHARAKTERYSTYKA ZAJĘĆ
 

BODY FIT - Trening ogólnorozwojowy przeznaczony dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia mają na celu zarówno spalenie tkanki tłuszczowej jak i kształtowanie całej sylwetki. Podczas zajęć wykorzystywane są różne  przyrządy: hantle, tubingi, gumy, piłki, podkładki fit&slide, stepy itp.

TABATA - Intensywny trening interwałowy, w którym czas przeznaczony na wysiłek przeplatany jest krótkimi przerwami wypoczynkowymi, dając maksymalne efekty w spalaniu tłuszczu i oszczędzaniu mięśni. Zasada jest prosta ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. Wykonujemy 8 takich serii. W ciągu 20 sekund pracy robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie jak najszybciej. Najważniejszy jest tutaj dobór ćwiczenia które angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała.Trening nie zawiera choreografii i jest dość intensywny.

ZUMBA FIT - Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.Jest to bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych.

DANCE FIT – energetyczne zajęcia taneczne składające się z prostych układów choreograficznych powtarzanych cyklicznie, co pozwala na utrwalenie nowo poznanych kroków. Zajęcia dedykowane wszystkim, którzy chcą poznać różnorodne style taneczne oraz chcą poprawić swoją koordynację ruchową, zwiększyć wydolność fizyczną, a także spalić ogromną ilość kalorii.

JOGA - Zajmuje się rozwojem człowieka zarówno w sensie fizycznym, psychicznym, jak i duchowym. Pozwala integrować myślenie, emocje i działanie, prowadzi do osiągnięcia równowagi i harmonii, zatem jest doskonałą metodą pracy, nie tylko z ciałem. Buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, działa również kojąco na nerwy, wycisza umysł. Syste- matyczne ćwiczenia mają działanie profilaktyczne na większość chorób. Dodają energii i siły działaniom w codziennym życiu. Zajęcia dla wszystkichosłupa spowodowanych siedzącym trybem życia, stresem, asymetrycznym przeciążeniem ciała oraz napięciami mięśniowymi.